top of page
Szczęśliwy kierowca

Opinie o nas

Poniżej wypowiedzi naszych kierowców o współpracy z nami. Poprosiliśmy o przedstawienie szczerej opinii aktualnych i byłych kierowców.

Michał

Miła atmosfera w firmie, oraz zgrany zespół. Z szefem da się bez problemu dogadać na każdy możliwy temat tylko trzeba być uczciwy i rzetelny. Bardzo dobre warunki dla pracownika studenta, jak i dla zwykłego pracownika.

Kuba

Polecam pracę w tej firmie. Przejrzyste warunki zatrudnienia i rozliczenia, Szef jest rzetelny, sprawiedliwy, pomocny, otwarty na dialog. Nie spotkały mnie tutaj żadne nieprzyjemości, wręcz przeciwnie - wielu innych szefów mogłoby od tego konkretnego brać przykład. Atmosfera w całej firmie jest bardzo przyjazna, panuje w niej wzajemna pomoc nie tylko ze strony Szefa, ale i pozostałych współpracowników.

Igor

Chciałbym gorąco polecić firmę hybridtaxi, w której miałem przyjemność pracować dwa lata temu przez około rok czasu. To była doskonała współpraca, ze szczególnym uwzględnieniem relacji z moim szefem. Zawsze miałem gwarantowane wsparcie i pomoc.Flota, z którą pracowałem była dobrze zorganizowana i każdy wymieniał się cennymi uwagami. Zarówno samochody, jak i cała infrastruktura były utrzymane w nienagannej kondycji. To sprawiało, że jako kierowcy czuliśmy się komfortowo i pewnie podczas wykonywania naszych obowiązków. Jednym z największych atutów tej firmy były wysokie zarobki, może na zmianie dziennej troszeczkę gorzej, ale nocne zmiany były na prawdę pracowite. Dzięki temu, że system oceniania kierowców był dobrze zorganizowany, mieliśmy możliwość monitorowania swojego postępu i wyników. Tabele z wynikami stawały się dodatkową motywacją do ciężkiej pracy i dawało nam możliwość śledzenia swojego postępu. To naprawdę robiło różnicę i czułem się doceniony za swoje zaangażowanie. Podsumowując, praca w tej firmie była nie tylko świetną okazją do zarobku, ale przede wszystkim satysfakcjonującym doświadczeniem. Wspaniała współpraca z Szefem, dobrze zorganizowana flota i wysokie zarobki – wszystko to sprawiało, że pracować w tej firmie było po prostu przyjemnie i motywująco. Gorąco polecam to miejsce każdemu, kto szuka stabilnej i satysfakcjonującej pracy w branży taxi i również takim, którzy szukają pracy na sezon

Patryk

Praca w hybrid taxi uważam za jak najbardziej pozytywną, jeśli chcesz zarobić to zarobisz, odpowiednie podejście i sukces gwarantowany. Podejście pracodawcy co do pracowników uważam za bardzo dobre, jeśli jest jakaś sprawa napewno da się załatwić tak żeby dwie strony były zadowolone. Sumując polecam pracę w hybrid taxi

Piotr

Uważam że praca w tej firmie jest jak najbardziej w porządku. Jeżeli sumiennie się podchodzi do pracy to mozna zarobić godne pieniądze. Właściciel firmy uważam że ma dobre podejście do pracowników zawsze stara się pomóc oraz ma właściwe podejście do pracowników. Oczywiście ma wymagania co do pracy ale to chyba normalne. Jeżeli wykonuje się swoją pracę rzetelnie to jest się docenianym.

Patryk

Polecam firmę Taxihybrid, pracodawca uczciwy, dbający o auta i atmosferę w firmie. Narzekają tylko Ci, którym nie chce się jezdzic i myślą ze kasa będzie wpadac za siedzenie w samochodzie na parkingu :). Z pewnością na weekendy, żeby pojeździć jeszcze tutaj wrócę.

Michael

Polecam pracodawcę. Uczciwy, dobra wypłata i można się dogadać normalnie. :)

Jakub A

Polecam firmę HybridTaxi. Pracowałem przez okres wakacji w celu dorobku. Organizacja pracy na naprawdę wysokim poziomie, super elastyczny grafik, gdzie każdy znajdzie czas kiedy może pracować czy to w dzień czy w noc czy w tygodniu czy to weekend. Kontakt z pracodawcą też bez zastrzeżeń. Sms-owo czy telefonicznie zawsze szybka odpowiedź. Lecz współczuję gdy inni pracownicy zadają czasem banalne czy nie logiczne pytania, musi być to frustrujące. Wypłaty zawsze na czas, więc bez żadnego problemu upominania się. Zaczynasz pracę pod własnym domem więc jest to bardzo wygodne, czasem auta są dostępne na wyłączność (wszystko zależy ile pracujesz i jak zostanie ustalony grafik). Super doświadczenie, polecam!

Hubert

Pracuję w Hybrid taxi od października 2022. Nigdy nie spotkałem się z trudnościami ze strony pracodawcy, co więcej często idzie na rękę, pomimo zawinienia pracownika. W razie nagłych sytuacji szef jest dostępny 24\7 i pomaga w awarii. Wypłaty zawsze na czas, zdążają się dodatki do umówionej stawki.

Michał

Wszystkim nowym kierowcom polecam tą firmę. Nie spotkałem się z tak fachowym i konkretnym podejściem do pracownika. Wszystkie zasady przejrzyste i klarowne.Dla ludzi lubiących jeździć zarobki mega ok ( nie ma drugiej firmy transportowej z takim systemem premiowym). Wypłaty zawsze na czas, co nie zdarza się w firmach tego typu. Flota aut na plus. Same hybrydy z automatyczną skrzynią i klimatyzacją ( można porównać z flotami skody fabii z manualem i korbą w drzwiach). Zgłaszane usterki naprawiane na bieżąco. Cóż chcieć więcej. Kto tego nie docenia ten trąba ! Pracuję w firmie od trzech lat i jeszcze się nie zawiodłem

Kuba

Przyjemny sposób na zarobienie niezłej kasy (szczególnie w weekend) jeśli ktoś lubi jeździć dużo samochodem i ma choć trochę cierpliwości (czasami zdarzają się dziwne sytuacje na drodze, albo specyficzni klienci). Przy załatwianiu wielu spraw nie ma problemu aby dogadać się z pracodawcą, który zawsze realizuje wypłaty na czas. Samochody są w naprawdę dobrym stanie. Ewentualne usterki naprawia się praktycznie od ręki. Brak jakichkolwiek przejawów niezdrowej konkurencji w firmie, czy rywalizowania między sobą - wręcz przeciwnie, współpracownicy są zawsze bardzo pomocni i otwarci. Przez większość czasu panuje dobra organizacja, a komunikacja na linii szef - pracownik stoi na wysokim poziomie.

Michał

Bardzo dobre warunki zatrudnienia, przyjemne w użytkowaniu samochody, brak jakichkolwiek problemów z komunikacją z szefem oraz wypłatami. W tej kategorii najlepszy pośrednik w Poznaniu :)

Anonimowy

Dobre warunki pracy, miła atmosfera z szefem na czele, nigdy nie miałem tam żadnych problemów :)

Mateusz S

Prace w hybridtaxi, dobrze wspominam. Idealne połączenie ze studiami. Zarobki w tygodniu ok, jednakże weekendy na prawdę są pracowite i dochodowe. Pomoc w wielu kwestiach od strony Szefostwa, nie miałem nigdy problemów. Jeżeli się jakieś napotkały to szybki kontakt z P. Igorem i sprawa szybko była wyjaśniana. Jeżeli napotkał się jakiś problem z autem to P. Sebastian, zawsze szybko reagował i i można było pracować dalej. Polecam tą pracę, szczególnie studentom, którzy mają większy udział procentowy w przychodach

bottom of page